Závodní boty Hoka One One Huaka W

HOKA KÓD: 20609030
Skladem
Je nám líto, ale tento produkt již není k dispozici
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Hoka One One Huaka je závodní model dámské běžecké boty, který byl vyvinut speciálně pro potřeby dlouhého triatlonu - ironman. Tuto lehkou závodku s dvoumilimetrovým dropem ovšem oceníte kromě triatlonu i na delších závodech po silnici i v terénu. Pohodlné tlumení zajišťuje dynamická směs r-mat s vysokou energetickou návratností a vynikající stabilitou.

  • Tlumící vrstva u Hoka bot je díky technologie založena na speciální pěně, která je pojmenovaná CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate) a díky své tlumící schopnosti se vrátí po opakované kompresi do původního stavu, používá se jak u bot, tak i ve zdravotnictví.
  • Oversize má v patové části až 30mm tlumící hmoty a ve špičce 24mm, což odpovídá zhruba 1.5x násobku množství tlumící vrstvy, než je tomu u klasických běžecký bot.
  • Ultrasize má v patové části až 31-35mm tlumící hmoty a ve špičce 25-31mm, což odpovídá zhruba 2.5x násobku množství tlumící vrstvy, než je tomu u klasických běžecký bot a díky těmto tlumícím prvkům jsou vyhledávané u maratonců, tak u lidí s kloubními a podobnými problémy. 
  • Meta-Rocker profil je technologie tvarování podešve, která má za úkol i přes větší množství tlumící hmoty umožnit přirozený nášlap. Díky svému tvaru je zajištěn přirozený nášlap a díky tlumící vrstvě získáte benefit v odrazu.
  • Active Foot Frame mezipodešev je technologicky upravena, tak aby se přizpůzobila chodidlu a to aby si přirozeně hluboko sedlo do stélky boty. Bota se díky tomu přizpůsbí většině stylů běhu a tvaru chodidel.
  • Drop boty je sklon paty proti špičce boty. Většina modelů má Drop kolem 4-5mm. 
  • R-MAT technologie podešve, která díky své struktuře ještě více snižuje míru otřesů a zároveň je odolnější a tvarově stálejší než její předchůdce. Při použití v podešvi nabízí skvělou přilnavost a zároveň zlepšuje odraz.
  • H Shape má ve středové části boty rozšíření a díky tomu zajišťuje maximální stabilitu boty.
  • K Shape má zesílenou vnitřní stěnu boty a díky tomu zvyšuje dynamickou stabilitu boty.
  • Vnitřní stélka Ortholite, která díky svým vlastnostem drží dlouhodobě i při velké námaze svou tloušťku a díky patentovému biocidu působí proti hromadění bakterií a zároveň odolává pachům.
Tlumení maximální
Povrch zpevněný
Došlap neutrání
Hmotnost 202g
Drop 2mm
Výška tlumení -pata 27mm
Výška tlumení -špička 25mm
Stélka  Ortholite
   
   
   

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.