Běžecké boty Saucony Zealot ISO 2

SAUCONY KÓD: S10314
Skladem
Je nám líto, ale tento produkt již není k dispozici
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Dámské běžecké boty Saucony Zealot ISO 2 s technologií ISOFIT, Everun a TRIFlex  jsou skvěle tlumené boty pro objemový trénink na silnici a zpevněných cestách. Oproti předešlému modelu je Zealot 2 vybavená VERUN v mezipodešví, která účinně napomáhá k hladšímu dopadu a snižuje nárazy ve špičce boty. Magazínem Competitor oceněno jako Best Update

  • Podešev EVERUN
Revoluční technologie EVERUN poskytuje živý a pružný krok, který je doprovázen neustálým tlumením po celou dobu běhu. Při každém nášlapu vrátí až 83% energie, díky čemuž si užiješ nekonečnou energii a maximální pohodlí.
  • Dual Density SSL EVA
Nejvíce používaná EVA, která maximalizuje odraz a odolnost při minimální hmotnosti.
 
  • PWRGRID+
Jedná se o zlepšené odpružení, které vychází z platformy POWERGRID a díky zvýšení mezipodešve, které bylo dosaženo pomocí přidání tří milimetrů pěny. Díky této změně bylo dosaženo o 20% většího odpružení, při zachování stejného rozdílu 8 milimetrů. To má za následek zcela novou úroveň ochrany před nárazy a větší odolnost.
  • Svršek FlexFilm™
Bezešvý svršek, který disponuje exoskeletem, dopřeje potřebnou podporu a pevnou fixaci nohy. Svršek je dále opatřen síťovinou, která poskytuje prodyšnost a navodí příjemné klima po celou dobu běhu. 
Typ silniční
Pronace neutrální
Povrch silnice, zpevněný
Tlumení vysoké
Váha 238 g
Drop 4 mm

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.