Běžecké boty Saucony Triumph ISO 3 M

SAUCONY KÓD: S20346
Skladem
Je nám líto, ale tento produkt již není k dispozici
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Třetí generace pánské běžecké obuvi Saucony Triumph ISO 3 je zde! Tato silniční bota je určena pro běžce, kteří vyžadují od běžecké boty vysoké odpružení a ničím nerušený došlap. Ideální pro běžce s neutrálním došlapem, pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Tento model získal  ocenění editora Runner´s World.

  • ISOFIT
Ultra-jemný svršek, který je tvořen z prodyšné síťoviny. Dodá pocit, že na nohou máš jen ponožky, zajistí maximální harmonii pohybu nohy a boty
  • EVERUN
Revoluční technologie EVERUN poskytuje živý a pružný krok, který je doprovázen neustálým tlumením po celou dobu běhu. Při každém nášlapu vrátí až 83% energie, díky čemuž si užiješ nekonečnou energii a maximální pohodlí.
  • POWEGLID+
Jedná se o zlepšené odpružení, které vychází z naší platformy POWERGRID (18mm ve špičce a 26mm v patní části) a díky zvýšení mezipodešve, které bylo dosaženo pomocí přidání tří milimetrů pěny. Díky této změně bylo dosaženo o 20% většího odpružení, při zachování stejného rozdílu 8 milimetrů. Tato nová jednodílná platforma má tedy 21 mm ve špičce a 29 mm v patě. To má za následek zcela novou úroveň ochrany před nárazy a větší odolnost
  • IBR+
Speciální podešev, která je o 33% lehčí a 3x více absorbující než klasická foukaná pryž.


 
Typ silniční
Pronace neutrální
Povrch silnice, zpevněný
Tlumení vysoké
Váha 297 g
Drop 8 mm

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.